PGD Turiška vas - Ponosni na naše članice

Ponosni na naše članice

Članice B in članice A so se v nedeljo 29.9.2019 udeležile regijskega gasilskega tekmovanja v Radljah ob Dravi. Članice B so dosegle odlično 6. mesto, člance a pa 2. mesto in se tako uvrstile na državno tekmovanje naslednje leto.

Tekmovanje KGO 2019 

Vreme

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Operativno območje

Operativno območje PGD Turiška vas topografska karta

Najem dvorane

Cenik najema dvorane gasilskega doma

Novice Gasilske zveze Slovenije

gzmd logo

Gasilci iz Turiške vasi poleg zaščitne in gasilske opreme na intervencijah, uporabljamo tudi piškotke, ki so namenjeni boljšemu delovanju te spletne strani. Piškotki nam omogočajo, da lahko zagotovimo delovanje vseh funkcij spletnega mesta, določene vsebine prilagodimo posebej za vas in z analizo obiska izboljšujemo spletno stran. Z uporabo te spletne strani soglašate z uporabo piškotkov.